اسناد مناقصه اسناد مناقصه

سامانه اطلاع رسانی مناقصه ها ، مزایده ها و استعلام بهای آریاتِندر

خدمات سامانه اطلاع رساني آرياتِندر

ريسپانسيو سايت

خدمات وب سايتwww.AriaTender.com

سامانه اطلاع رساني اخبار مناقصه ها و مزايده هاي آرياتِندر + استعلام بهاء

سامانه اطلاع رساني آرياتِندر يكي از خدمات ارائه شده از سوي هلدينگ اينترنتي آرياجم مي باشد كه در سال 1379 به منظور ارائه اطلاعات مربوط به آگهي هاي مناقصه ، مزايده و استعلام بهاء براي نخستين بار در كشور فعاليت خود را آغاز نموده است . اين سـامانه در حال حاضر به عنوان جامع تريـن پايگاه اطلاع رسانـي در ايران شنـاخته شده و بيشترين كـاربران حوزه هاي اقتصادي فراخوان هاي دولتي و خصوصي را در اختيار دارد .

global.AriaTender.com

سامانه آريـاتِندر به عنوان اولين مجموعه در خـاورميانه مي بـاشد كه توانسته است از جـامع ترين بانك اطلاعات مناقصات بين المللي در جهان (Tenders Info ) اخذ نمايندگي نمايد . از اين پس ، كـاربران اين سامانه به غير از فراخوان هاي انتشار يافته منـاقصه و مزايـده در ايران به تمامي منـاقصات بين المللي كه در سطح جهان منتشر مي گردد به صورت كـاملا تفكيك شده بر اساس منـاطق جغرافيايي ، كشورهـاي برگـزار كننده ، دسته بندي هـاي تخصصي - فعاليتي و نوع توليدات و خدمات خود دسترسي داشته باشند .

 

 

اطلاع رساني آگهي هاي مناقصه ، مزايده و استعلام بهاء ؛

منابع دريافت اطلاعات : روزنامه ها ، هفته نامه ها ، سـايت هاي مرجع اطلاع رسـاني دولتي ، سايت هاي شركت هاي برگزاركننده دولتي و خصوصي و همچنين آگهي هايي كه به صورت مستقيم به سامانه آرياتندر معرفي مي شوند .

تفكيك اطلاعات : موضوعـات فعاليتـي – تخصصـي متن آگهـي ها ، منطقـه جغرافيايـي ( استـان هـا يا كشورهاي همجوار ) ، محل برگزاري ( استان يا كشور) و همچنين ارگان يا سازمان برگزاركننده آگهي ها.دوره هاي آموزشي مناقصات ؛

اين خدمات توسط سامانه آريـادِليوري و با بهره گيري از نمايندگان مستقر و دائمي اين سامانه در تمامي مراكز استان هاي ايران و با همكاري شركت TendersInfo در بيش از 100 كشور جهان صورت مي پذيرد .

دريافت اسنـاد آگهي هاي برگزار شده ، ارسال اسنـاد تكميل شده شركت كنندگان ، خدمات مـالي مبلغ خريد اسناد و ساير خدمات لجستيك كالا شامل خدمات سامانه آريادِليوري مي باشد .www.AriaDelivery.comمديريت شركت در مناقصات ؛

از ( 0 ) تا ( 100 ) منـاقصات با شما هستيم : شنـاسايي آگهـي هـاي مرتبط با فعـاليت هاي تخصصي كاربران ، خريد اسناد مربوطه ، تكميل اسناد با همكـاري كاربران ، ارسال و تحويل اسناد به كارفرمايان ، شركت در جلسه برگزاري بازگشايي پاكات و هر آنچه ديگر مورد تقاضاي كاربران باشد .امتیاز:
 

برچسب:
بازدید: <~PostViwe~>
+ نوشته شده: 1395/12/2 ساعت: ۲۱ توسط:ariajam :

آموزش و مشاوره مناقصات

AllONE|طراحي سايت | ريسپانسيو سايت

خدمات واحد آموزش و مشاوره مناقصات

سامانه اطلاع رساني اخبار مناقصه ها و مزايده هاي آرياتِندر + استعلام بهاء

سـامانه اطلاع رساني آرياتِندر با تجربه برگزاري چندين دورة آموزشي تخصصي مناقصات و همچنين نيازمندي هاي تحليل اين بـازار در سطح كشور ، با همكاري و همياري گروهـي كارآزموده و مجرّب از اسـاتيد ، كارشناسان و متخصصـان دانشگـاه هاي صنعتـي اميركبير ، علم و صنعت ، صنعتـي شريف و تهران ، واحد آمـوزش و مشاوره مناقصات خود را در جهت نيل به اهداف كاربران خود فعال نموده است . در ادامه عناويني از فعاليت هاي واحد آموزش و مشاوره آرياتِندر بيان مي شود :

پيش ارزيابي مناقصات؛

واحد آموزش و مشاوره آرياتِندر با بهره گيري گروهـي از متخصصان با تجربه ، پس از تكميل اسناد ارزيابـي كيفي و پيشنهاد فني توسط مناقصه گـران و پيش از ارسال مدارك براي كـارفرما ، اسنـاد را پيش ارزيابـي نموده و ايرادات احتمالـي را پس از شناسايـي به همراه راهكار و راهنمايـي هاي لازم به مناقصه گـر محترم گزارش مي نمايد .

تورهاي مميزي مناقصات ؛

اين واحد آمادگـي دارد تا با اعزام مميزان ، مشاوران و مدرسـان حرفه اي خود در محل منـاقصه گران ، تور مميزي مناقصات را به صورت اختصاصي برگزار نمايد . اين تورها يك و نيم روزه و به صورت ذيل مي باشد :

 • روز اول :

  • انجام بازديد و مصاحبه با عوامل
  • بررسي مدارك و مستندات اسناد
  • شناسايي نقاط داراي عدم انطباق
 • نيم روز دوم :

  • ارائه گزارش
  • نشست آموزشي
  • اعطاء گواهينامه بهبود
 

مديريت صفر تا صد مناقصات ؛

يكي از دغدغه هاي اصلـي مشاركت كنندگان منـاقصات ، وجود تعداد بيشماري منـاقصه مرتبط در سطح كشور و عدم توزيع مالـي و زماني مناسب براي شركت در تمامي آنها مي باشد . لذا اين واحد با بهره گيري از نيروي هـاي حرفه اي و سازمان يافته خود ، تمامي مراحل فرآيند منـاقصات ( از مرحله انتخاب تا انعقاد قرارداد ) مناقصه گران را عهده دار مي شود .

دوره هاي آموزشي مناقصات ؛

يكـي از پر مخاطب تريـن فعـاليت هـاي اين واحد ، برگـزاري دوره هـاي تخصصـي منـاقصـات به صـورت اختصاصي ( در محل متقاضيان ) و يا به صورت عمومي ( در محل يكي از دانشگاه هاي سطح كشور ) براي پرسنل و كادر فني مشاركت كنندگان در مناقصات مي باشد كه توسط اساتيد برجسته كشوري با محوريت فرآيند و موفقيت در مناقصه ها برگزار مي گردد .

واحد آموزش و مشاوره آريـاتِندر اميدوار است تا با بهره گيري از نخبگـان و اساتيد كشوري بتواند در بهبود شرايط اقتصادي و روند موفقيت بخش خصوصي در اركان دولتي ، حضوري موثر داشته باشد . به اميد آن روزامتیاز:
 

برچسب:
بازدید: <~PostViwe~>
+ نوشته شده: 1395/12/2 ساعت: ۲۱ توسط:ariajam :

ارتباط با آرياتِندر

ارتباط با شركت آرياجَم

دفتر مركزي ؛

( سامانه اطلاع رساني مناقصه ها و مزايده هاي آرياتِندر + استعلام بهاء ) – www.AriaTender.com

تلفن – E1 : ( 42057 ) – 021

تلفن : 18 91 10 88 – 16 91 10 88 – 14 91 10 88 – 021

دورنگار : 35 25 10 88 – 021

همراه : 961 33 32 – 0902

تلگرام : 961 33 32 – 0920

ايميل : sales[@]ariatender.com

آدرس : تهران ، خيابان بهشتي ، خيابان قائم ، جنب بيمارستان تهران كلينيك ، كوچه آزادگان ، پلاك 24 ، طبقه 4

كد پستي : 14 34 81 46 15

 

شعبه 2 – اسناد ؛          

( سامانه دريافت و ارسال اسناد ، كالا و تجهيزات آريادِليوِري ) – www.AriaDelivery.com       

تلفن : 20  الي  16 44 23 44 – 021

دورنگار : 15 44 23 44 – 021

همراه و تلگرام : 961 33 32 – 0936

ايميل : doc[@]ariadelivery.com

آدرس : تهران ، خيابان ستارخان ، خيابان كاشاني پور ، مجتمع تجاري توحيد ، طبقه دوم ، واحد 124امتیاز:
 

برچسب:
بازدید: <~PostViwe~>
+ نوشته شده: 1395/12/2 ساعت: ۲۱ توسط:ariajam :